חוג לריקודים סלוניים למבוגרים בקריות

חוגים למבוגרים

 תעשו לעצמכם מצב רוח טוב! תלמדו לרקוד!

תמיד חלמתם לרקוד, אך לא העזתם לעשות את הצעדים הראשונים? ישבתם במסיבות הריקודים בצד וצפיתם, איך אחרים רוקדים ונהנים? מה יכול לגרום להנאה רבה יותר מאשר ואלס קסום, טנגו קצבי, פוקסטרוט עדין והריקודים הלטיניים המדליקים: צ'ה- צ'ה- צ'ה, סמבה ורומבה. אף אחד לא יכול להישאר אדיש נוכח הצלילים הקסומים האלה.

אתם מכירים את תחושת המבוכה, כאשר רציתם להכיר ולהזמין לריקוד, אך לא הייתם בטוחים ביכולתכם לנוע באופן חופשי בריקוד? אולי חלמתם בילדותכם להיות ספורטאים ולזכות במדליות? החלום לא התגשם, אך המשאלה נותרה. אז אין מקום לעצב ולדכדוך, אפשר להתחיל ללמוד ריקודים בכל גיל וללא מגבלות כלשהן. תגשימו את חלומותיכם בסיוע של בית הספר דואט!

לצורך כך פיתחנו תכניות שונות למבוגרים וצוות המאמנים המנוסה ייסע לכם לבחור את התוכנית המתאימה ביותר, לפי רצונכם ויכולתכם.  

קבוצת תחביב

לצורך ההשתתפות בקבוצת "תחביב" לא נדרשת הכנה פיזית מיוחדת. בקבוצה קטנה נלמדות תנועות ריקוד עיקריות וסגנונות ריקוד בסיסיות. כל מה שנדרש בשיעורים אלה- זה להקשיב היטב למאמנים, להשתדל לחזור על תנועותיו בדיוק ולא לפחד לנוע. המאמנים בחוג מתייחסים באופן אישי ומתואם לכול רקדן וכתוצאה מכך, תהליך הלמידה זורם בקלילות ובהנאה.

קרא עוד...

פרו אם

פרו אם- שיטה חדשה ומתפתחת, בה רוקדים בזוג המקצוען (המאמן) וחובבן (התלמיד). יכולתם להכיר את השיטה, במידה וצפיתם בתוכנים "רוקדים עם הכוכבים". בתוכנית הבנויה בשיטת פרו אם המאמן הינו בן זוג לריקודים ושעות הפעילות מתוכננות יחד, בהתאם לרצונכם ובזמנכם הפנוי. בנוסף, שיטת האימון פרו אם מאפשרת להתאמן ולהתפתח ללא מגבלות כלשהן.

קרא עוד...

תוכנית אישית

ישנם רקדנים מבוגרים רבים אשר אינם מסתפקים בהשתתפות בחוגים ובמסיבות, הם מתחרים על מדליות בטורנירים שונים. לזוגות כאלו אנו ממליצים לבחור בתוכנית האישית לפי לוח הזמנים המותאם לכם. בשיעורים אלה נסייע לכם לשפר את כישוריכם ולצבור ביטחון הנדרש על מנת להופיע בטורנירים.

קרא עוד...