חוג לריקודים סלוניים לילדים בקריות

תנו לילדיכם את הטוב ביותר!!!

לעתים ההורים שואלים את עצמם, במה להעסיק את הילדים אחרי הלימודים, בשעות הפנאי? רצוי ואף הכרחי כי הפעילות אחרי בית ספר תהיה יצירתית ויעילה לפיתוח יכולות רגשיות וקוגניטיביות, תחזק את הגוף ומערכת החיסון ויעניקו שמחה ומצב רוח טוב. במצבים רבים ההורים מחליטים לשלוח את ילדיהם לחוגי ספורט ולחוגים שונים בבתי הספר, כאשר לעתים הם שוכחים כי לא תמיד הילדים נהנים מפעילות ספורטיבית מונוטונית וסיזיפית.

מה האפשרויות הקיימות? התשובה הברורה היא - ריקודים סלוניים ספורטיביים! 

ריקודים סלוניים משלבים בין אומנות לספורט ומסייעים באופן אלגנטי וייחודי לפתח יכולות גופניות ויצירתיות, לרכוש ביטחון עצמי ולחזק את הבריאות. הריקודים -  זאת הזדמנות יוצאת מן הכלל כדי לייצר פעילות גופנית ולפנות את האנרגיות של הילדים לנתיב הנכון. בשיעורינו הילדים יוכלו לפתח ולשפר את יכולת הוויסות ומיומנויות התנועה הפלסטית, כמו כן יוכלו ללמוד לחשוב באופן יצירתי. הריקודים מעלים את ההערכה העצמית ומשפרים את תחושת הביטחון, נוכח הצורך להופיע בפני קהל. בנוסף לכך, שיעורי ריקוד מפתחים את תחושת האחריות ומסייעים לרכוש חברים חדשים. העיסוק בריקודים מתאים באותה המידה לבנים ולבנות. הצוות המנוסה של בית הםפר לריקודים "דואט"
יסייע לכם לבחור את התוכנית המתאימה, לפי צרכי הילד.

"הצעדים הראשונים"

הקבוצה לילדים בני 5-7. הילדים ילמדו להקשיב לצלילי המוזיקה, לבצע תנועות ריקוד בסיסיות, יתרגלו ללימודים בקבוצה, הן בזוגות והן ביחידים וזאת מתוך החוויה הידידותית של משחק ויצירה.

הרשמה

"קבוצת המתחילים"

הקבוצה לרקדנים בשלבים הראשונים. הילדים לומדים את התוכנית הבסיסית של ריקודים סלוניים ומתרגלים לעומסים הפיזיים. בתוכנית תרגילים לפיתוח ויסות וסיבולת. בנוסף לכך, הרקדנים לומדים לשמוע מוזיקה, תוך פיתוח יכולת עמידה בקצב. הרקדנים הטובים בקבוצה זו מתחילים להשתתף בתחרויות ריקוד.

הרשמה

"הנבחרת"

הקבוצה לרקדנים מיומנים ומנוסים, אשר מופיעים באופן קבוע בתחרויות ריקוד. בקבוצה זו עיקר הפעילות מתבצעת סביב שיפור מיומנויות ריקוד סלוני וספורטיבי והכנה לקראת התחרויות. בנוסף לכך, מרכז "דואט" מקיים שיעורי אורחים ומפגשים עם מורי ריקוד הטובים בארץ ובעולם.

הרשמה